Pod maskou.

6. prosince 2011 v 15:02 |  Téma týdne,
Téma týdne "Pod maskou", může skrývat nejen povahu člověka, alei tvář. Jako povahu si můžeme představit vystupování člověka jako neůstupného, hájícího své zájmy a názory i na úkor pohledu na něj od ostatních lidí. V podstatě ale pod maskou skrývá povahu zcela opačnou, dobrosrdečnou a přístupnou svému okolí. V takovéto roli se třeba ukazuje v seriálu "Cesty domů" jako primář, herec pan Švehlík. Pod maskou se většinou skrývá přetvářka pravé povahy člověka a takových přetvářek můžeme v dnešní době vidět denně víc než dost. Otázka pod maskou skrývání své tváře je spíše snaha zůstat nepoznán a většinou je to při páchání trestných činnů. Ale abych neuváděl jen samá negativa, je tu i jeden příklad z mnohých a to z této doby, kdy za dětmi chodí svatý Mikuláš s čertem a andělem. Pod maskou se ale často skrývá tvář někoho známého a povahou dobrého člověka, přesto ale malé děti věří v povahové rysy, které vidí na povrchu. U Mikuláše třeba jako dobrosrdečnou postavu, od které můžou očekávat spíše nějakou odměnu, u čerta, který představuje zlo, spíše nějakou nekalost a anděla, jako ochránce před vším zlem. Tak by se dalo popisovat různými způsoby toto téma, ale hlavní podstatou je zřejmě přetvářka, která je hlavním aspektem k dosažení úspěchu v dnešní době.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. K. | 6. prosince 2011 v 15:05

ahoj, můžu tě poprosit o ozdobu ? Zabere to jen pár vteřin a moc mi to pomůže...
http://vanocni.datart.cz/kristyna-n--si-preje-smartphone-nokia/
Děkuju moc, a sorry za reklamu... :)

2 elena-and-damon elena-and-damon | Web | 6. prosince 2011 v 15:55

Ahooj moje kámoška rozjíždí blog o JB tak bych byla ráda kdyby sis přečetla aspoň její povídku mrzí mě že si to nikdo nečte i když je to fájn i když jsme teprv na začátku. Třeba tě to začne bavit a budeš její stálí náštěvník co ty víš?..:) tady: http://justinbieberdaily.blog.cz/1112/i-trust-that-my-life-will-be-better-uvod

3 Naty Naty | Web | 6. prosince 2011 v 16:02

Závěr je trefný, když si psal o přetvářce jako hl. aspektu k dosažení úspěchu. Může to tak být a nemusí. Záleží, co si zvolíš. Přetvářka není nic na co bychom měli být hrdí, tudíš ani kýžený úspěch, takto dosažený, nás toliko netěší.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama