Téma týdne "Jdeme dál...".

28. srpna 2012 v 14:24 |  Téma týdne,

Začátkem srpna při otevřrní blogu a nastavení statisstiky o návštěvnosti, jsem zjistil že mám nulovou návštěvnost.Sice jsem to přešel s povzdechem, že se jedná zřejmě o nějaké nedopatření, ale toto se opakovalo i další den.Po kontrole o správnosti nastavení údajů pro počitadlo jsem nezjistil žádnou chybu a tak jsem zaslal dotaz na Blog cz ohledně poruchy v statistice. Odpověď jsem dostal následující den s vysvětlením, že se jedná o závadu z jejich strany a na odstranění se pracuje.Že tato statistika na blogu nefunnguje je zřejmé z následujícího.


Ovšem podle Toplistu je skutečnost taková že za srpen mám návštěvnost 383 a zhlédnuto 1573.
Nedostatek ve sledování statistiky na blogu, jsem přešel s povzdechem že jsou dovolené a tím pádem i okurková sezona, takže je to pouze dočasné. Ale na druhé straně si zase říkám, aby to nebylo jako s naší poštou, kdy přišel leták, že pošta v Olivětíně se dočasně zavírá od 1.9 letošního roku. Na druhé straně se ale zase říká, že toto uzavření je trvalé. Jak se ale v těchto informacích máme orientovat na to již rada není.Nezbývá nic jineho, než si říct, JDEME DÁL.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 helena helena | Web | 28. srpna 2012 v 18:25

Taky Vás to štve,je to s podivem,tak alespoń člověk věděl,které články byly nejvíc čteny.Víc na toto téma najdete,když si kliknete na mém blogu do oblíbených VendyW - článek se jmenuje
"Kritika bolí nebo tak nějak,je to docela čerstvý článek."Ale udělejte si obrázek sám.Krásný večer.

2 deda tiktak deda tiktak | 28. srpna 2012 v 18:32

[1]:četl jsem ho i vysvětlení pana Rulce o statistice, ale na to by člověk mesel být alespoň programátor.

3 helena helena | Web | 28. srpna 2012 v 18:48

[2]: Já se do takových debat radši nemíchám.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama