Velikonoční čtyřboj.

28. března 2016 v 14:55 |  Střelnice

Jeden z tradičních střeleckých soutěží se uskutečnil v sobotu 26. 3. 2016 pod názvem "Velikonoční čtyřboj". Ten proběhl na střelnici SSK Hubert Broumov - Olivětín za mimořádně vysoké účasti 38 soutěžících z toho 2 ženy. Soutěžilo se ve střelbě z malorážkové pušky s optikou na vzdálenost 50 metrů. Zahajovací první disciplína liška 10 ran v leže, druhá disciplína srnec 10 ran pevná opora, třetí disciplína kamzík 10 ran opora volnou tyčí, poslední disciplína kanec 10 ran volná ruka. Ředitel soutěže František Vlček, hlavní rozhodčí Josef Palhoun. V porovnání s minulým rokem, kdy v této den napadl sníh, si ani letos počasí moc nezadalo a od samého rána se déšť střídal se sluníčkem, které nakonec umožnilo i vyhlášení výsledků venku v prostoru střelnice. Soutěž začala ve stanoveném čase v 9.00 hod. a její průběh byl organisován a zabezpečen bez zbytečných průtahů. Po skončení a spočítání dosažených výsledků byly vyhlášeni vítězové soutěže a každý ze soutěžících obdržel podle vlastního výběru věcnou cenu sponzorů soutěže. Na prvním místě se umístil Josef Černý s celkovým nástřelem 396 bodů, na druhém místě Lucie Černá s celkovým nástřelem 391 bodů a na třetím místě Michal Kumprecht s nástřelem 387 bodů. Výsledková listina bude opět zveřejněna na stránkách klubu http://strelnicebroumov.cz/ Sponzory této soutěže byly: VEBA, textilní závody a.s., Z - TRADE s.r.o., Pstruží líheň Hynčice - MVDr. Miroslav Kulich, Pivovar Broumov s.r.o., Ekofarma Bošina. Touto cestou děkuje SSK Hubert Broumov všem sponzorům za poskytnuté odměny a podporu při organizování těchto soutěží.

Tady se můžete podívat na průběh soutěže.