Putovní pohár sk. Meziměstí.

11. září 2016 v 14:23 |  Střelnice

Jedna z mnoha střeleckých soutěží letošního roku se uskutečnila na střelnici Hubert Broumov v sobotu 10. září 2016. Soutěž byla vyhlášena o "Putovní pohár střeleckého klubu Meziměstí", na kterém byla účast ze tří klubů a to: Sk Meziměstí, Sk Hubert Broumov, Sk Náchod. Ředitelem této soutěže byl Radislav Jirman, hlavní rozhodčí Jiří Pecina st. a předseda hodnotící komise Josef Palhoun. V úvodu zahájení podal ředitel závodu informace o způsobu soutěže, které byly i v propozicích. Střelba probíhala ze sportovní malorážky, poloha vleže, vzdálenost terče 50 metrů, 30 ran s časovým limitem 40 minut. Po ukončení úlohy byly výsledky sečteny s následným vyhlášením vítězů.
1. místo Jiří Pecina ml. s dosaženým počtem 286 bodů.
2. místo Radislav Jirman s počtem 279 bodů.
3. místo Josef Palhoun s počtem 273 bodů.

Následující fotografie jsou z průběhu soutěže.

Kontrola terčů s počtem zásahů a součtem doasažených bodů.

Vítězové této soutěže.

Zvláštní cena, bramborová medaile.

Když ne na prvním místě, tak aspoň gratulace od ředitele soutěže.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Intuice Intuice | E-mail | Web | 11. září 2016 v 23:19

Naši sportovci! A věříš, že jsem ještě takovýto turnaj na živo neviděla? :-)

2 děda tik tak děda tik tak | Web | 12. září 2016 v 15:00

[1]: Díky za návštěvu a podporu komentářem pro málo známé sportovní odvětví. Ani se nedivím, protože tyto soutěže nejsou veřejné a konají se v rámci soutěžících klubů. Proto taky občas takové akce sem dávám, aby byla známa aspoň tady v místě jejich činnost. :-)

3 Hanka Hanka | E-mail | Web | 12. září 2016 v 18:08

Áááá, zase tu máme střelce!
Parádní reportáž, Mirku, jako obvykle.
Jak se na takovou soutěž dostaneš, když není veřejná?
Jsi akreditovaný fotograf? ;-)
Je fajn, když někdo tyhle méně známé akce nafotí a zveřejní.
Moc pěkné fotky a jak vidím, soutěže se zúčastnily různé věkové kategorie, což je dobře patrné na malých fotkách.
Ještě jeden dotaz: Bramborová medaile je opravdu vyrobená z brambory?! ???  ;-)
Putovní pohár je nádherný!
Přeji příjemný večer. :-) Hanka

4 děda tik tak děda tik tak | Web | 12. září 2016 v 21:24

[3]: Přece jen Hani při takových akcích platí přísná bezpečnostní pravidla a nějaký volný pohyb v prostoru střelnice je vyloučený. Název bramborové medaile se používá pro čtvrté nepostupové místo a může být jako pozornost v jakékoliv formě. Tahle byla jako sladkost. Díky moc a snad ještě letos něco ze střelnice bude. Zatím ta tepla jsou úmorná. Mirek :-)

5 Hanka Hanka | E-mail | Web | 12. září 2016 v 21:39

[4]: Je mi to jasné, Mirku.
Název "bramborová" medaile znám, jenom mě zajímalo, z čeho byla. ;-)
Vedro je příšerné, ale koncem týdne by mělo skončit. :-)

6 děda tik tak děda tik tak | Web | 12. září 2016 v 21:54

[5]: Už aby to Hani bylo. Ven chodím nejraději ráno a odpoledne jsem raději doma v chládku.Jsou ovšem vyjímky, kdy se vydám i odpoledne na hezkou tůru. Ještě teď se z toho nemůžu vzpamatovat. :-D  :-)

7 Hanka Hanka | E-mail | Web | 12. září 2016 v 22:10

[6]: Já raději moc ven nechodím, Mirku, z toho vedra se mi točí hlava a dělá špatně od žaludku. :-!
Ty máš tedy odvahu! ???

8 Jarka Jarka | Web | 13. září 2016 v 9:21

Soustředění po soutěžních střelbách opadlo, pohár byl předán a nálada všech byla očividně výborná. :-D
Mimochodem, ten putovní pohár je  moc hezký. :-)

9 Pižlík Pižlík | E-mail | Web | 13. září 2016 v 16:46

Pěkný pohár, škoda, že je putovní. :-)

10 děda tik tak děda tik tak | Web | 13. září 2016 v 16:54

[8]:Jeto to tak Jarko. Soustředění a snaha o dobrý výsledek musí být uvolněna právě v době, kdy jsou už známy výsledky. :-)

11 děda tik tak děda tik tak | Web | 13. září 2016 v 16:57

[9]:  Na jednu stranu je to i dobře, protože jsou  borci, u kterých by byla doma hezká sbírka. :-)

12 MarijaKes MarijaKes | E-mail | Web | 21. září 2016 v 13:47

Tak to by se líbilo staršímu synovi. :-) Určitě by si rád amatérsky zastřílel. Jen tak soutěžně. Jinak střílí na Libavé. :-D

13 děda tik tak děda tik tak | Web | 21. září 2016 v 16:20

[12]: Podobných soutěží mezi SK tu probíhá v průběhu roku několik a jsou jednak na pevné sportovní terče, nebo otočné a běžící lišku. Většina je o putovní poháry. Nevím, jak to probíhá na Libavé, ale tam byla otevřena nová střelnice. :-)

14 MarijaKes MarijaKes | E-mail | Web | 21. září 2016 v 16:58

[13]: No na Libavé je to služební a za jakéhokoli počasí.  :-) ;-)

15 děda tik tak děda tik tak | Web | 21. září 2016 v 17:08

[14]: Tak to už není zábava, ale povinnost i když i ta může přinést zajímavé zážitky. :-)